lope e sivme

Shitet nga: nebih istogu 19 Pri 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
lopa e ka 6 viq dhe deri 20 litra tamel ne dije i qet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim