ndrrohen lopet apo me marrveshje

Shitet nga: hysni prenku 08 Dhj 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
jan lop shterpa ndrrohen me vjeta mashkull deri ne 5muaj dhe me lop barsa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim