shes qumsht dhe maze te lopes

Shitet nga: Qendrim 16 Jan 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Drenas
Shes qumsht te lopes me muj
Muaj kushton- 15euro nje dit po nje dit jo ose nese blen qdo dit - 30euro muaj
Ndersa maz kemi me teglla te ndryshme Kemi: 2euro dhe 2.50cent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim