shes veze dhe zogj te pulave amrock dhe plymouthro

Shitet nga: xxl 22 Jan 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
shes veze dhe zogj te pulave amrock dhe plymouth rock raca te pastra,per te interesuarit duhet te bejn porosi paraprakisht ,poashtu per ata qe kan veze te pulave bejm qeljen e tyre me pakic dhe shumic posedojm inkupator deri ne 3500 veze mund te thirrni edhe ne viber ne nr. 044181011 ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim