shes veze dhe zogj te pulave orpington

Shitet nga: xxl 22 Jan 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
shes veze dhe zogj te pulave orpington rac e paster per te interesuarit duhet te bejn porosi paraprakisht,poashtu per ata qe kan veze te pulave bejm qeljen e tyre me pakic dhe shumic posedojm inkupator deri 3500 veze ,mund te thirrni edhe ne viber ne nr.044181011 ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim