shes viqin Urgjent

Shitet nga: mehmet 21 Shk 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

630 EUR

Komuna: Drenas
Shes viqin urgjent Ka hanger veq san , kasht . Miser , Elb dhe Kallamoq ..Ju Mir presum ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim