shes viqin Urgjent

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: mehmet 03 Mar 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Drenas
Shes viqin urgjent. ka hanger kallamoq , grun , elb , san dhe kasht ..ju mir presum
.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim