shes viqin Urgjent

Shitet nga: mehmet 13 Mar 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Drenas
She's viqin urgjent ..viqi asht i mir Ka hanger veq miser Grun Elb Krunde san dhe Kasht ..Ju mir presum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim