shiten 2 bikat me kill

Shitet nga: armend 01 Sht 07:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shiten bikat bardh e kuq te ushqyer
miser i bluar
grun i bluar
krunde
mishi esht i cilsis te par dhe i garantuar
per me shum info nihemi ne tel 045 632 909
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim