shiten lopt shum tmira dhe qumshtore

Shitet nga: faton 16 Shk 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Drenas
shiten 3 lop kom 6 i shes 3 nga ato cilen te doni i shes per arsye ven spo kam edhe ushym jan qumshtore shum tmira jon treja kan edhe vjeta jan edhe mbarsune muni me ardh mi pa tel viber +377 45 296 926
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim