u shit

Shitet nga: Arsim 22 Jan 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Drenas
Mshtjerra ika 7 Muj asht shum race emir per memajt dhe me pre kush asht interesun me pre japren kasapat edhe ktu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim