vez dhe zogj me porosi

Shitet nga: shpeztaria Ferizi-besi 13 Shk 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Bej shitjen e vezve dhe zogjve me porosi te ketyre racave:
1 Pulat amrok.-qmimi per zog 1.50e vezet 0.80e
2 Pulat orpington.-qmimi per zog 1.50e vezet 0.80e
3 Pulat reodolland.-qmimi per zog 1.50e vezet 0.80e.
4 Qura 4 lloje.vezt 1e zoget 5e
5 Shota ngjyr kafe.vezt 1e zogjet 3e
6 Gusa. vezt 2e zogjet 5e
7 bejm qeljen e vezeve me kapacit 1250copa qmimi 30cent 80% saktesi.
Ju mirpret shpeztaria ferizi-besi.mos harroni vetem me porosi vez dhe zogj per shkak te porosive te mdhaja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim