viq

Shitet nga: behram 16 Jan 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Drenas
Viqi eshte dy muaj e gjysem,viqi eshte ne gjendje shume te mire shendetsore,ushqehet me qumsht dhe me sane,terrfoje.
Viqi eshte mashkull ,eshte i nekcijes,
Cmimi i viqit eshte 480€.
Te interesuarit munde te me kontaktojne ne kte nr tel;+377 44 272 673
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim