viqa (vjeta)17 copa raca simentall 180Kg-350Kg

Shitet nga: leotrim 15 Mar 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Drenas
Viqat jan te races se mishit rac simentall bardh e kuq,gjithsej jan 17 copa
Jan te shendosh dhe jan ne faz shum te mir
Kemi edhe mshtjerra
Qmimi 700€ per cop
Per me shum info kontakto ne tel. Ose Viber
+37745518009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim