Cerkullar

Shitet nga: Fatos 07 Pri 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Cerkullar 3 fazor, me 2 rrypa, ne gjendje shume te mire, me mundesi te ndrrimit te sharres, 7.5Kw motorrin, 50cm Strugin, 3000 rrotullime ne 1min.
Me te mund te preni qdo lloje te drurit gjithashtu mund te perdoret ne ndertimtari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim