Co2

Shitet nga: dr 13 Mar 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Co2 160a edhe 250a i gjelberti asht ne rregull i kuqi e ka defekt ventillin sie liron gasin kur te salldon 350 e copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim