Gjenerator honda

Shitet nga: Avni 10 Mar 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes gjeneratorin honda 13 kilovat ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim