MULLI

Shitet nga: Shkelqim 01 Pri 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet Mullini per pytje thirrni ntelefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim