Maki qep industriale JUKI Efja vario dc Typ N153

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mergimi 1999 28 Dhj 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

769 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makina per me qep , ka dy makina eshte shum i ruajtur i ruajtur prej svizre qualität german
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim