Makina pune

Shitet nga: Hajrushi 24 Mar 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten makina pune, te importuara nga Italia, te gjithe te interesuarit te komunikojne ne numrat e mesiperm prej ores 10-22.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim