Makineri per Prodhimin e gypave te betonit

Shitet nga: Xhavit 31 Jan 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten urgjentisht
Makineri per Prodhimin e gypave te betonit.

Makinerit prodhojne te gjitha dimensionet e gypave te betonit duke filluar prej Ø 300 deri Ø 1000 si dhe kallap per gropa septike prej Ø 1000 deri Ø 1400.

Punetoria eshte gatshme per prodhim me te gjitha pajisjet percjellese, eshte e çmontuar dhe e gatshme per transport.

Cmimi shume i volitshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim