Torno

Shitet nga: dr 11 Qer 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Torno revolver per pun serike,per me dasht me prodhu diqka , i ka tana mjetet percjellse si shkojn me ta
Prodhim SCHAUBLIN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim