Autolarje

Shitet nga: florim 01 Tet 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
shiten komplet autolarja ne gjendje te rregullt te gjitha paisjet auto larja esht karqer tre fazor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim