Maqina per vullkanizer

Shitet nga: Valoni 05 Nën 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Maqina per balancim te gomav
Maqina per montim te gomav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim