Invertar per frizer/e

Shitet nga: Liridon 26 Pri 00:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Shes invertarin dhe paisjet per frizer-e te kompletuera.
Me 3 vende pune
Ju lutem kontakto ne numrin e telefonit 044/541-558
Tags:Invertar, frizer, frizere, frizer-e, karriga, elemente,frizer/e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim