Makinë per thonj nga zvicrra

Shitet nga: Dren 14 Dhj 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Makinë per thonj e cila asht e pajisur me 19 gella dhe base cuat nga zvicrra // mund te shkruani edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim