Pasisje per frizer

Shitet nga: avni 23 Mar 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
korrika dhe invertar per frizer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim