Aparata te kafes

Shitet nga: Auron 16 Jan 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes aparata te kafes furr te pices makin per larjen e enve televizor mikser te brumit traktor pioner stuf per nxemje qendrore me plin etj mundesi ndrrimi me kombi me ulse mjete bujqsore etjj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim