Bakall per uje te nxeht per kafiteri restaurant

Shitet nga: bakall 01 Sht 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

162 EUR   180 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
bakall per uje te nxeht per kafiteri restaurant
+37744777342
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim