Frigo Vitrina

Shitet nga: Gani 06 Sht 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes Frigo vitring ne gjendje tmire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim