Frigoriferi i markes PEPSI

Shitet nga: mentor gashi 15 Pri 00:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Frigoriferi puon shum mire ne gjendje te shkelqyeshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim