Inventar per kafiteri

Shitet nga: komoran 10 Shk 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes inventarin per kafiteri shankin tavolina me karriga si dhe aparatin e kafes me mulli
urgjent shkaku i shitjes do te shkoj per gjermani qmimi 1200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim