Mjete per kafiteri

Shitet nga: bashkim 17 Shk 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes te gjitha mjetet per kafiteri si aparatin e kafes me mulli tavolina me karrika
dhe shankin 1200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim