Shes urgjent reklamen per kafiteri,restaurant etj.

Shitet nga: Reklam per lokale 18 Dhj 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes urgjent reklamen e cila eshte edhe me emer Classic Bar viber +37744777342
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim