Skare e pulav me prush

Shitet nga: Arianit 18 Mar 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim