Inventar

Shitet nga: Naser Demaj 18 Pri 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shes inventarin shume pak i perdorur inventari sherben per qdo biznis dhe qdo raft e ka me qeles te vet posedon edhe ndriqim lled dimensionet 4 metra gjatesi per informata me te hollsishme kontakto ne nr 044. 883. 555.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim