Rafta per market

Shitet nga: labinot ramadani 23 Mar 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Për shitore/butiqe
shiten raftat per market ata jan te gjat 6 metra te lart 2 metra te gjith raftat kan mundesi te montohen ne te dy anet tre rende jan me rafta normal nje asht me rafta te gjamit si dhe dy rafta me tela te gjith shiten komplet ku me ta asht edhe nje reklam 3 mitra e gjat 60cm e gjer me ndriqim.qmimi asht 70 euro metra ndersa reklama kushton 50 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim