Banka, karrika

Shitet nga: Niti 14 Tet 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Të tjera
Shes 16 karrike, 8 banka , te gjitha jane te reja, dhe nje tabel e bardh dhe e gjelbert.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim