Japim tenda (Shatora) me qera

Shitet nga: Avdi 15 Gsh 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Të tjera
Japim me qera tenda, tavolina dhe karrige për ahengje të ndryshme familjare. Gjendemi në Komoran-Drenas. Për më shumë 044/259 775
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim