Shes prokolic

Shitet nga: bekim muja 26 Jan 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Të tjera
Shes prokolic osht shum e mir baj ndrrim me ram dhe me lop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim