Kerkoj Pune

Shitet nga: Arton 09 Mar 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Sektori : Të tjera
jam Artoni nga drenasi jam 25 vjeq dhe jam i pa pune kerkoj pune qfar do pune vetem te punoj jam shum serioz dhe korrekt ne pune lejen e vozitjes e kam qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim