Kerkoj pun mjeshter i keramikes

Shitet nga: Burim 06 Pri 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Drenas
Sektori : Të tjera
Kerkoj pun si mjeshter i keramikes montojm keramik dhe izolim me ni fjal kompletijm banjo montojm dhe sanitari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim