Kerkoj pune si shofer me B dhe C1 ose C,,,,

Shitet nga: shofer 05 Shk 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Sektori : Të tjera
SI SHOFER KERKOJ PUN RAJONI DRENAS ,,,FUSH KOSOV ,,PRISHTINE,,,ME C SKAM SHUM PERVOJ PUNE ME B PO,FLM PER MIRKUPTIM,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim