Kerkojm puntor

Shitet nga: milaim sylaj 07 Pri 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Sektori : Të tjera
kerkoj puntor per nivelizim qe punon me makinen rrafshuse dhe helikopter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim