N.P.SH.Goni. ben rregullimin e oborreve trotuarv..

Shitet nga: N.P.SH.GONI - D 19 Shk 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Sektori : Të tjera
Bejm rregullimin e oborreve trotuarve dhe te gjitha punet
me kupza ( kocka ) te betonit ne menyr profesionale per me
shum informohu ne 044515633 044937242 ne ju garantojm per
punen qe e bejm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim