PUNOJM SKELE NGA HEKURI BEJME NDRRIM EDHE ME V..

Shitet nga: Muhamet Leku 16 Pri 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Sektori : Të tjera
Punojm skele te kualitetit te larte me cmim te volitshem sipas marrveshjes po me mundesi ndrrimi me vetura
Per informata me te hollsishme me kontaktoni ne numrin e telefonit 044638215 punoj dhe skele te zinguar per pun ju garantojm gjth ashtu punojm dyr gilindera rrethoja kostruksjone po ashtu punojm te gjitha punt nga hekuri, punojm te gjitha modelet e skeleve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim