Pun kryes Construction Metal Tre

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pun kryesi Metal Tre bojm kompenzim me vetura 20 Maj 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Sektori : Të tjera
Punoj te gjitha punet nga metali. Dyer, gilindera te brendshum te jashtum, rimorkjo, konstruksione, skele, si dhe i bejm edhe ndertimin e serav te ndryshme deri ne 50 ari jemi ne qmim shum te arsyshum ne menyr shum profesionale bejm harkimin e profilav ,deri ne fi 60 dhe katror apo katerkendor deri ne 55mm psh per hulaja dhe sende te tjeara bojm edhe rrath dekorus per gilindera qmim shum i arsyeshem, bejm edhe kompenzim me vetura ose materjal ndertimor. Gjendiemi ne fshatin Llapushnik me rrepsekt Besart Thaqi.
Kontakt
044 541 337,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim