Punojme Gips Dekor,Knauf ,Glet,Fasada etj.

Shitet nga: Gipser "Luani" 21 Mar 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Sektori : Të tjera
Punojme -" Gips Dekor,Knauf ,Glet,Fasada te ndryshme brenda dhe jashte etj. Me professionalizem dhe pervoje 20 vjeqare,per pune ju garantojme dhe qmimet me te favorshme dhe me kompenzim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim