Bëjm ngjeshjen me valak-cilinder 3.5 t

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "Jetmiri"-sh.p.k. 23 Jan 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
"Jetmiri"-sh.p.k. - Drenas, ofron ngjeshjen e shtresave të zhavorit në siperfaqe të ndryshme me cilinder 3.5 ton.

Tel: 044/208-996
Viber +37744208996
E-mail: jetmiri-live.ks@hotmail.com
Facebook: Jetmiri sh.p.k
Ju faleminderit !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim