GUR PUNUES........................................

Shitet nga: Bedri Fazliu 22 Jan 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   45 EUR

Komuna: Drenas
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
PUNOJM TE GJITHA PUNET PREJ GURI.
QMIMI PER METER KATROR MURI ME GUR TMI KUSHTON 50EVRO .
NDERSA PER TROTUARE OSE PATOSA.ME GUR TMI 20EVRO.
PER ME SHUM .NE .+37744232891
044232891
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim